Představujeme naše produkty – motivační plakáty!

Stránky Boosted.cz jsou úspěšně spuštěny, a proto bychom vám rádi nabídnuli přehled produktů, které jsou nyní v naší nabídce. Už nyní můžeme prozradit, že se jedná jen o prvotní nabídku a produkty budou přibývat.

Motivační plakáty

Plakáty jsou hlavním a základním produktem našeho obchodu. Stály u zrodu celé myšlenky vytvořit internetový obchod s nabídkou motivačních plakátů. Proto tvoří největší část z naší nabídky. Přesně můžete vybírat ze 40 plakátů.
Každý z plakátů jsme vytvořili ve třech jazykových variantách. Jednu tvoří originální slogan v angličtině. Jelikož jsme českým obchodem, připravili jsme i překlady všech originálních sloganů a vytvořili tak jedinečné motivační plakáty s českým sloganem na míru českým společnostem. Poslední variantou je mix sloganů v angličtině a češtině. Jde o variantu využití originálních sloganů s českým překladem, aby byly srozumitelné úplně pro všechny.

Jelikož chceme, aby naše plakáty u vás vypadaly co nejlépe, připravili jsme několik možností, jak je můžeme u vás v kanceláři uchytit.
Ke každé objednávce si můžete vybrat zdarma lepicí pásku 3M. Dále je to několik druhů přichytávací fólie. Do ní jednoduše plakát zasunete a pak můžete pověsit na zeď. Takto si například při stěhování můžete naše plakáty vzít kdykoli s sebou, protože se budou dát opět jednoduše pověsit ve vaší nové kanceláři.

Plakáty na míru

Jednou z našich služeb je možnost připravit naše plakáty na míru vám a vaší firmě. Máte vlastní firemní slogan? Nebo oblíbenou frázi mezi kolegy? Rádi vám je zpracujeme a připravíme jedinečný plakát jen pro vás. Stačí nám napsat na info@lepikov.cz s detaily, které byste na plakátu chtěli, a my se vám ozveme a pošleme první návrh.
Nezapomeňte se podívat na naši facebook stránku, kde pro vás sdílíme jednotlivé plakáty, ale i další zajímavosti ze světa startupů, motivace a řízení.