Co je Boosted.cz?

Dobrý den,

Vítejte na blogu internetového obchodu Boosted.cz. Stránky byly před pár dny spuštěny a tak je čas na první příspěvek na náš blog.

Boosted nám anglicko-český překladač přeloží jako zesílený. Vychází z anglického slova boost, které se dá do češtiny přeložit mnoha výrazy. Nám se nejvíce líbí – pozvednout, podpořit, hnát vzhůru, propagovat, protlačit a několik dalších.

Stejně jako slovo boost i Boosted.cz by měl být takový. Není a nebude jen internetovým obchodem, ale portálem o motivaci, nových nápadech, start upech…

Jak vznikl nápad Boosted.cz?

S nápadem vytvořit internetový obchod s motivačními plakáty přišel kolega Tomáš někdy před půl rokem. Ukázal mi prvních pár plakátů, které vytvořil přes víkend a nápad se mi hned zalíbil. Začali jsme tvořit design celého webu a přemýšlet, jak stránky pojat, aby nebyly jen eshopem.

Nabídka

V současnosti tvoří základní část produktů nejrůznější motivační plakáty. Jde o spojení silného sloganu a pěkného designu. Nabídka plakátů je různá a věříme, že se bude líbit všem a hlavně poslouží na každém pracovišti a kancelářích.

Stránky postupně doděláváme, ale už se můžete těšit na přísun dalších produktů, ale i soutěžích a zajímavých článků. Taky se můžete stát našim fanouškem na Facebooku, následovat na Twitteru nebo Google Plus.

Pokud byste měli jakýkoli dotaz k produktům, chtěli vytvořit nebo upravit plakát na míru vaší firmy, neváhejte se na nás obrátit na info@lepikov.cz.

S pozdravem,

Standa