Lepikov.cz + Macup.cz + boosted.cz = www.lepikov.cz

MacUp.cz je dílem dvou kamarádů, kteří mají společné dvě věci. Mají rádi samolepky a produkty od Apple.

Jednou jsme u kamaráda viděli samolepku na jeho počítači a zeptali se, kde ji koupil. Ukázal nám stránky, které nabízeli různé samolepky. Trochu jsme pátrali, ale nenašli takovou, která by se nám na první pohled líbila. Nakonec jsme se rozhodnuli, že uděláme vlastní stránky se samolepkami pouze pro Macbooky, u kterých využijeme podsvícení na přední straně. Po dvou měsících vznikl MacUp.cz. Nyní je eshop součástí lepikov.cz a produkty naleznete v kategorii “Na Macbook”

Cílem projektu Macup.cz

Rádi bychom vytvořili e-shop, který bude nabízet všechny možné druhy termohrnků. Od jednoduchých až po složité. Jednobarevné i hrající barvami. Klasické KeepCupy až po designové skvěle provedené kousky. Prostě aby si každý vybral ten svůj pro každodenní použití nebo jako pěkný dárek.


Boosted.cz je mladý projekt, který začal v březnu 2014 z nápadu dvou lidí, kteří mají zkušenosti z obchodování na internetu, affiliate marketingu a všeho spojeného s prodejem a marketingem na internetu. Tak po několika měsících vznikly stránky Boosted.cz. Provozovatelem stránek je společnost Leopards media s.r.o.

Cíl projektu

Cílem projektu Boosted.cz je nejen nabízet kvalitní a pěkné motivační plakáty a další produkty, ale obecně být nápomocen v rozvoji nových začínajících firmách a v motivování k lepším výsledkům. Rádi bychom takto pomohli nejenom firmám, ale i jednotlivcům k splnění jejich vytyčených cílů.

Nyní Motivační plakáty boosted.cz naleznete v kategorii Motivační plakáty